• پکیج فیلم فارسی درس نظریه زبان ها و ماشین ها 16500 تومان خرید
  • پکیج آموزش تصویری سیگنالها و سیستمها به زبان فارسی 10500 تومان خرید
  • پکیج آموزش تصویری درس ریاضی مهندسی به زبان فارسی 16500 تومان خرید
  • آموزش تصویری دوره CCNA به زبان فاسی 26500 تومان خرید
  • پکیج طلایی آموزش درس زبان ماشین و اسمبلی به زبان فارسی 10500 تومان خرید
  • پکیج فیلم فارسی فیزیک پایه ۲-الکتریسیته و مغناطیس 10500 تومان خرید

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت نفت

 

دانلود رایگان گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت نفت
عنوان: گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت نفت
دانشگاه: دانشکده فنی شهید شمسی پور تهران
صفحات: 24
نوع: تایپ شده
فرمت: PDF
کیفیت: عالی

گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت نفت ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران دارای دو سایت کلی کامپیوتر می باشد که واحد سخت افزار آن در طبقه ی هفتم و نرم افزار آن در طبقه های فوقانی شرکت می باشد. همچنین سرور کل کشور که تمامی کشور را تغذیه می کند در طبقه دوم ساختمان می باشد. عمده کار سایت سخت افزار مربوط به تعمیر ، عیب یابی ، تعویضو ترمیم سخت افزار ها می باشد. می کند یا هر مشکلی؛ در این صوارت Reset به عنوان مثال سیستمی می آورند که در حال مرتب این سیستم به این بخش منتقل می شود و در آنجا عیب یابی ، تعمیر و در صورت نیاز تعویض انجام می شود. عمده کار سایت نرم افزاری نرم افزار و کار با آن است و لا غیر. همچنین سرویس اینترنت پرسرعت در این شرکت ارائه می شود که تمامی افراد حتی نگهبانی جلوی در با در دست داشتن یک کامپیوتر و یک کارت شبکه و اتصال به سوئیچ های مربوطه می توانند به این شبکه متصل شوند. لازم به ذکر است کارآموز در محیطی صمیمی اما کاری به کار می پردازد و در این محیط کاری به وی واقعا بها داده می شود (من که این طور هستم). حضور و غیاب در این شرکت بسیار قوی نمی باشد بلکه کاغذی وجود دارد که هرکس با توجه به زمان ورودش و زمان خروجش آن را در آنجا درج می کند. امکانات رفاهی از جمله سرویس بهداشتی،امکانات گرمایشی و سرمایشی ، نماز خانه(بسیار تمیز و داشتن پیش نماز) ، بهداشت غذایی و کیفیت و تنوع غذا و مواد غذایی بسیار بالاست.

 

گزارش کارآموزی :  گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر، گزارش کارورزی رشته کامپیوتر، کارآموزی در شرکت نفت، شرکت ملی پخش فراورده های نفتی، کارورزی در اداره های دولتی، گزارش کارآموزی آماده، فایل گزارش کاراموزی، گزارش روزانه کارآموزی، گزارش هفتگی کارآموزی،


لینک دانلود: دانلود رایگان با لینک مستقیم

حجم: 1.53 مگابایت

پسورد: www.nayabprojects.com

منبع: پروژه های نایاب۱ پیام

  1. leili

    سلام ! چرا گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در شرکت نفت باز نمیشه ؟ ! دانلودش کردم اما متاسفانه باز نمیشه !! میشه کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مچکرم !

    [پاسخ]

پاسخ شما

*